Eşsiz Dalyan kanalı ve dağ manzarasına sahip restoranımıza hayran kalacaksınız. Restoranımızda gün içerisinde ve akşam saatlerinde yemeklerinizi yiyebilir, unutulmaz lezzetlerimizi tadabilirsiniz. Yemeğinizi güzel bir şarap ve sonrasında fresh kokteyllerimizden biriyle renklendirebilirsiniz. Türk ve dünya mutfaklarının seçkin yemeklerine sahip menüsü ile Turay Hotel’de güzel bir şarap eşliğinde lezzetli bir peynir, mantar dolma, kalamar, karides ve daha bir çok başlangıç lezzetleri bulabilirsiniz.

Izgara et ve balık çeşitlerinden kebaba, fırında pişen güveç çeşitlerinden Meksika stili bonfileye, İtalyan tarzı pizzaya, makarnalara, salata çeşitlerine, vejeteryan yemeklerine kadar geniş bir yelpazede sunulan seçkin lezzetlerimiz sizleri bekliyor.

Ayrıca öğle yemeklerinde fırında pide, pizza veya elde açılan taze gözlemeler ile her tür snack menü çeşitlerimiz mevcuttur.

Güzel bir yemeğin ardından ister Turay Lounge Barda içkinizi yudumlamaya devam edin, isterseniz iskelemizdeki köşkümüzde huzurun tadına varın.