Turay Hotel, Köyceğiz gölünü İztuzu plajına bağlayan Dalyan kanalı kıyısında, doğanın tüm cömertliğini sizlere sunan harika bir lokasyonda bulunmaktadır. Otelimizde ağırladığımız misafirlerimize huzur ve sakinliğin yanı sıra Dalyan’ın eşsiz doğası, tarih kokan coğrafyası ve büyülü manzaralarıyla sizleri buluşturmak istiyoruz.

Otelimizin hemen önünde bulunan özel iskelemizden bineceğiniz teknelerle ister İztuzu plajına, çamur banyolarına, Kaunos antik şehrine gidebilir isterseniz de Köyceğiz gölünü gezebilir, mehtap turları yapabilirsiniz. İskelemizde içkinizi keyifle yudumlarken manzaranın tadını çıkarabilir ya da yeşil sulardan süzülen tekneler eşliğinde akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Restoranımızda geleneksel Türk yemeklerinden, ocakta pişirilmiş taze günlük ekmeğe ve Akdeniz mutfağının seçkin örnekleri ile menümüz damak tadınıza hitap edecektir.

Otelimizde 31 suit odamız vardır. Özenle düzenlenmiş bahçemiz içerisinde yüzme havuzumuz da mevcuttur.

Masal tadında geçirmenizi arzuladığımız tatiliniz sizlerde unutulmayacak anılar, duygular ve izler bırakacaktır. Siz değerli misafirlerimizi bu masalın bir parçası olmanız için otelimize davet ediyoruz.